Daut Haradinaj ka një porosi për Hashim Thaçin, “Hashim mos e harro..”!

thaci-haradinaj-840x420-780x439
loading...

Deputeti i AAK-së, njëherësh vëllai i Ramush Hardinajt, Dauti ka reaguar rreth vizitës së paparalajmëruar të presidentit të vendit, Hashim Thaçit, në Amerikë.

Haradinaj, në një postim në Facebook ka theksuar se Thaçi edhe më 21 korrik 2010, kur u ishte ftuar Ramushi në rigjykim në Hagë, kishte shkuar në Amerikë.

Daut Haradinaj ia ka kujtuar Thaçit edhe darkën e “13 Dhjetorit 2010 kur folke Dik Marti në Restorant Puro?”

LEXO EDHE ==>  Erdogan këshillon studentin shqiptar: Mbaroje shkollën këtu dhe kthehu e kontribuo në vendin tënd

Lexojeni të plotë postimin e Daut Haradinajt:

“Hashim Thaçi mbërriti në Amerikë edhe me 21 Korrik 2010 kur u thirrë Ramushi në rigjykim në Hagë.
A mos po na thotë diçka prap?
Hashim mos e harro darkën e 13 Dhjetorit 2010 kur folke Dik Marti në Restorant Puro?
Çka të duash bëj, por e vërteta ëshë e vërtetë. Kosova është më e madhe se ti. DH” (sic.), ka shkruara Haradinaj. /Telegrafi

LEXO EDHE ==>  Ndodh edhe kjo në Tiranë, adoleshenti përdhunon mamanë e tij

loading...