Dëgjoi burrin me dashnoren që e quanin “bullafiqe”, shikoni ndryshim drastik (FOTO)

sadsadf_1483189460-1445989
loading...

Një grua obeze mori vendimin për të ndryshuar totalisht pasi dëgjoi burrin me dashnoren e tij që e quanin atë një “bullafiqe dreqi”.

Gruaja 34 vjecare, Betsy Ayala, humbi 46 kilogramë, duke peshuar tashmë 72 kilogramë nga 118 që ishte.

Pasi i kërkoi divorcin burrit, ajo nisi të hante ushqime të shëndetshme dhe bënte palestër 6 herë në javë. Tashmë është kthyer në një femër tejet seksi.

LEXO EDHE ==>  Edhe kjo ndodh: Virgjëresha 40-vjeçare lajmëron në billboard se dëshiron seks
loading...