Doni të humbisni peshë shpejt? Ja pija që ju ndihmon ta arrini këtë!


Loading...

Nëse vuani nga pesha e tepërt dhe keni imunitet të dobët, kjo pije është ideale për ju. Receta e mëposhtme do të përshpejtojë metabolizmin dhe do të rrisë sistemin imunitar.

Përfitimet e mjaltit janë tashmë të njohura dhe duke e kombinuar me limon, do të merrni efekte akoma më të mira. Uthulla e mollës është vendimtare për humbjen e peshës në këtë recetë, ndërsa  kanella ka rol kryesor për detoksifikimin.

LEXO EDHE ==>  “Pagova 2200 euro për të hequr dhjamin nga barku, ja si më katandisi klinika shqiptare”
  • 1 lugë çaji kanellë
  • 2 lugë çaji uthull molle
  • 1 lugë çaji mjaltë
  • 2 lugë çaji lëng limoni
  • 1 gotë me ujë

Kombinimi i këtyre përbërësve do t’ju ndihmojë të digjni dhjamin, të përshpejtoni metabolizmin, të luftoni diabetin dhe të trajtoni presionin e ulët të gjakut.

loading...
Instant Lajme