E pabesueshme, lindin binjakët që ndajnë të njëjtin trup

loading...

Kjo foto e pabesueshme shfaq një foshnje me dy kokë, duke qarë në duart e mjekëve pak pasi u lind.

Duke ndarë të njëjtin trup, fotoja e të porsalindurve u publikua në rrjete sociale nga familjarët e habitur javën e kaluar.

Të lindur në Meksikë, nuk dihet nëse prindërit e foshnjës e dinin se foshnja e tyre do të lindte me këtë deformim, transmeton Gazeta Express.

LEXO EDHE ==>  53-vjeçari i nxjerr organin gjenital vajzës në Tiranë, ajo i kërkon ndihmë 25-vjeçarit dhe ja çfarë ndodh

Binjakët ndajnë të gjitha organet, por kanë kokat e tyre. Kjo është fotografia e tyre e publikuar në Daily Mail:

loading...
Instant Lajme