Encës i del maja e c…(Foto)


Enca Haxhia është një këngëtare e re e cila njihet për linjat e saj trupore jo të mira.
Këngëtarja që me “zor” dëshiron të duket bukur dhe seksi, sot ka sjellur një fotografi në instagram ku shihet me një veshje të tejdukshme,

Enca shihet që vetëm thithkat i ka mbuluar me një zemër të vogël, ajo duket lezetshëm në këtë foto, më poshtë ua sjellim postimin e plotë të Encës.

LEXO EDHE ==>  Pritej urim për ditëlindje/ Flori Mumajesi lëshon 'bombën' për Elvana Gjatën (Foto)
Close