Humbi 95 kilogramë, ja si duket tani (Foto)


Një mësuese e shkollës fillore ka veshur bikini për herë të parë në jetën e saj pas humbjes së 95 kg dhe heqjes së 5 kg lëkurë të tepërt

29-vjeçarja Mallory Buettner, nga Quinte West në Ontario Kanada, vendosi dy vite më parë që t’i nënshtrohej një ndërhyrje kirurgjikale për zvogëlimin e stomakut pasi pesha e saj kishte kaluar 180 kg.

LEXO EDHE ==>  Zhvesh kostumin e politikanes, provokon me poza të nxehta

Më 30 qershor të këtij viti për të përfunduar transformimin e saj, Mallory iu nënshtrua sërish një operacioni për të hequr nga trupi i saj rreth 5 kg lëkurë të tepërt që i ishte formuar nga rënia drastike në peshë. Por trupi i saj i ri ka edhe një çmim të madh për t’u paguar, duke përfshirë komplikimet në kirurgji, dhe anulimin e martesës me të fejuarin, i cili sipas saj nuk binte dakord me jetën e saj të re.

LEXO EDHE ==>  Histori e fortë seksuale: Ja si më …. kamerierja në banjë
Close