Juristja shqiptare bën një video provokuese në krevat, djemtë e mbysin me komente


Redona Koci njihet më shumë si modele sesa si juriste, kjo për faktin se profesionit të dytë ajo po i kushton më shumë kohë dhe hapësirë në internet..

Redona Koci, ka mbaruar studimet e larta për drejtësi, ndërsa karrierën si modele vazhdon ta ushtrojë si profesion të dytë.

Ajo poston vazhdimisht fotografi provokuese. Kësaj radhe ka postuar një video dhe disa foto, ku shfaqet e zhveshur vetëm më të brendshme, ndërkohë që është e shtrirë në krevat. Kjo foto është shkëputur nga seti më i ri fotografik që ajo po bën së fundmi.

LEXO EDHE ==>  Ekskluzive/ Stresi shpëton nga zjarri fëmijën 11-muajsh që ndodhej vetëm në shtëpi

Komentet e djemve kanë qenë të ndryshme, disa i kanë qarë hallin fotografit, por ka patur edhe nga ata që e kanë krahasuar me një pornostare.

#shootingday 😍 #thnxforeverything @iljanstermolli @elonabalaj1 @edj_jona ❤😘😘😘

A video posted by Ree ♒️ (@redona_koci) on

Close