Ka edhe kështu/ Këto nëna guxojnë shumë, shikoni se çfarë bëjnë më foshnjat e tyre (Video)


Loading...

Video e mëposhtme tregon se çfarë bëjnë këto nëna në mes të të ftohtit me fëmijët e tyre.

Të zhveshura në mes të dëborës dhe të temperaturave të ulëta, ato përkulen me foshnjat e tyre, dhe një grua u hedh ujë të ftohtë.

Një video shumë e guximshme, të sfidosh të ftohtin në këtë mënyrë.

LEXO EDHE ==>  Çifti shkon në pub në Tiranë për t’u argëtuar, por ja çfarë u ndodhi në 3 të natës

Burimi: Noa

loading...
Instant Lajme