Këngëtarja shqiptare i nxjerr të gjitha live në emision (Foto)

iiiiiii_1483981864-3137448
loading...

Këngëtarja Anxhela Peristeri është sot e ftuara e emisionit Rudina në Tv Klan.

Ajo ka zgjedhur një veshje të ekzagjeruar për një orar ku shikohet nga një audiencë e gjerë, përfshirë dhe fëmijët.

Anxhela ka zgjedhur një dekolte të hapur maksimalisht, duke lënë shumë pak për imagjinatën.

Edhe prezantuesja e emisionit, Rudina Magjistari i ka tërhequr vëmendjen duke i thënë: Ke ardhur me një dekolte shumë bujare. / Gazeta Express/ 

LEXO EDHE ==>  Zbulohet e vërteta: Ja pse Xhihan dhe Gylseren e urrejnë kaq shumë njëri-tjetrin
loading...