Kur ta kuptoni se pse kjo vajzë qanë, zemra do t’u copëtohet! (Video)Sady është një vajzë pesëvjeçare, e cila duket se nuk dëshiron t’i pranoj disa procese që sjell jeta. Pasi ka kuptuar se vëllai i saj i vogël më nuk do të jetë një foshnje, ka filluar të qajë, ta përqafoj dhe puth, transmeton Zeri.info.

“Nuk dua që të rritet, dua që të mbetet kështu i ëmbël”, ka thënë Sady, ndërsa gjatë kësaj kohe, vëllai i saj ka mbetur i hutuar, por i lumtur për kujdesin dhe dashurinë e motrës.
LEXO EDHE ==>  I keni këto dy VRIMA në shpinë? Kjo do të thotë që jeni i VEÇANTË! Ja përse
Close