Lesbizmi sheshit/ Ja kush është e dashura e këngëtares shqiptare

15942963_1897600223803027_1316173386_o
loading...

Vajza seksi e cila merret me muzikë dhe që e quan veten këngëtare, me pseudonimin Gugu, është shfaqur këto ditë në disa foto bashkë me të dashurën e saj të re, e cila sipas disa burimeve është një vajzë nga Shkodra me banim në Londër, e quajtur Mirela.

LEXO EDHE ==>  Albërie Hadërgjonaj në krahët e ish të dashurit të vajzës së saj (Foto)
loading...