Lesbizmi sheshit/ Ja kush është e dashura e këngëtares shqiptare


Loading...

Vajza seksi e cila merret me muzikë dhe që e quan veten këngëtare, me pseudonimin Gugu, është shfaqur këto ditë në disa foto bashkë me të dashurën e saj të re, e cila sipas disa burimeve është një vajzë nga Shkodra me banim në Londër, e quajtur Mirela.

LEXO EDHE ==>  “B*thët e mia janë më të mira se të Kimit”, rusja kthehet në vëmendje me fotot joshëse(FOTO)
loading...
Instant Lajme