Momenti kur polici hero qëllon dy terroristët që mbanin eksplozivë (Video +18)

auto_screenshot_31483863079-650x358
loading...
Pamjet dramatike tregojnë një oficer police dhe dy terroristë gjatë një shkëmbimi zjarri në Arabinë Saudite. Beteja është zhvilluar në rrethin e Jasmine në veri të kryeqytetit saudit Riad.

Agjencitë e sigurisë kishin marrë informacion mbi një bandë që po përgatiste eksplozivë dhe ka nisur një betejë të guximshme me ta.

Por të terroristët e dyshuar, të cilët ishin lidhur me rripa vetëvrasëse kanë refuzuar të dorëzohen.

LEXO EDHE ==>  Zbulohen rregullat që duhet të ndiqni për të siguruar punë dhe vizë në Kanada

Image

Video e filmuar nga një dritare, tregon terroristët të armatosur me automatikë, duke iu afruar makinës së policisë.

Në sfond dëgjohet një grua duke qarë në mënyrë histerike teksa shikon dramën para saj. Kur terroristët i afrohen makinës së policisë, një nga oficerët ia del që t’i qëllojë me një pistoletë.

Polici hero ndodhet në spital duke u shëruar nga plagët e marra. Image

LEXO EDHE ==>  17-vjeçarja shqiptare braktis shtëpinë arsya do te ju befasoj !

loading...