Nuk keni më nevojë për pedikyr. Ja ç’të bëni!


Loading...

Gjatë gjithë ditës, këmbët i nënështrohen një presioni të madh, kështu që shpesh janë shumë të lodhura dhe të dëmtuara. Megjithatë, sot do t’ju njohim me një metodë për ti trajtuar ato si duhet dhe për t’ju kushtuar vëmendjen e merituar.

Për më tepër, kjo procedurë nuk është e kushtueshme, kështu që mund të harroni trajtimet e shtrenjta në qendra estetike.

LEXO EDHE ==>  E ka vërtetuar shkenca: FARA E ZEZË është ilaç efikas, madje edhe për sëmundjet më të rënda!

Kjo recetë e natyrshme do të relaksojë do të trajtojë këmbët tuaja, si dhe do të eliminojë lëkurën e  vdekur.

Ja çfarë ju duhet:

2-4 gota qumësht të ngrohtë, vendoseni në një legen dhe mbani këmbët për  5-10 minuta, shtoni sodë buke dhe qëndroni edhe për disa minuta të tjera.

Më pas, shpëlani këmbët me ujë të ngrohtë dhe të aplikoni krem hidratues, në këmbë.

LEXO EDHE ==>  5 gjëra që njerëzit me inteligjencë të lartë nuk i bëjnë kurrë

Efektet do të ju mrekullojnë!

loading...
Instant Lajme