Ronaldo e James bëjnë gara me veturat e tyre luksoze (Video)

roanldoo_1482940122-911369
loading...

Real Madridi ka përfunduar stërvitjen e dytë pas rikthimit nga pushimet dimërore

Cristiano Ronaldo dhe James Rodriguez arritën së bashku në qendrën stërvitore te Real Madridit, të cilët ishin njëri pas tjetrit me veturat e tipit Audi dhe Bugatti Veyron, ku duket se lojtarët e Realit po testonin vetën në shpejtësi dhe po bënin gara. /Express/

LEXO EDHE ==>  Rrëfimi emocional i Shkodran Mustafit: Kjo është arsyeja që kam filluar të falë namazin

loading...