Studenti rrah shoqen e fakultetit sepse është më e mençur se ai (Video)


Një djalosh kinez në Universitetin e Sporteve të Shanghait, ka rrahur një studente tjetër, pasi që kjo e fundit gjatë një debati gjatë ligjëratës i kishte treguar që ishte gabim.

Në vendëse të pranonte që kishte gabim, djaloshi vendosi që të qëronte hesapet me nxënësen kështu duke e goditur atë nga mbrapa dhe përderisa e kishte rrëzuar në tokë.

LEXO EDHE ==>  19 vjeçarja shqiptare çmend me foto nudo e vallëzime erotike, krejt i bën me lejen e mamasë (Foto, Video +18)

Shikojeni videon:

Close