Vajza bën seks me qenin, më pas zbulon se i kishte çarë …


Loading...

“Një ngjarje e pabesueshme” përshkruhet nga mediat lokale, ajo që i ka ndodhur së fundmi një të reje italine në Torre Annunziata, komunë me rreth 42.700 banorë në Napoli.

28-vjeçarja ka bërë seks me qenin e saj, një dalmat 3-vjeçar. Në fund të raportit, vajza ka ndjerë dhembje të forta barku dhe ka telefonuar urgjencën mjekësore.

LEXO EDHE ==>  Rrëfehet një grua: Seksin më të mirë e pata me një mashkull që…

28-vjeçarja është transportuar në spital, ku mjekët kanë konstatuar se ajo kishte lëndime dhe çarje të mitrës, të shkaktuar nga marrëdhënia seksuale me kafshën.

Më pas, vajza doli nga spitali dhe mjekët i dhanë një prognozë shërimi prej disa ditësh.

Të bësh seks me kafshët, është një fenomen që quhet “zoofili” dhe prek qindra persona në të gjithë botën.

LEXO EDHE ==>  Vajza nga Lezha merr 5 mijë lekë kusur pasi blen në dyqan, por këtë gjë nuk priste ta lexonte kurrë
loading...
Instant Lajme